Ko neverta pirkti internetu?

Prekes pirkiti ir užsisakyti jas internetu tampa vis didesnis žmonių įprotis. Tačiau kaip ir kiekvienas dalykas, pirkimas internetu turi ir savo trūkumų. Kadangi apsiperkant internetu negalima detaliai apžiūrėti ar paliesti prekės, įsigyti tam tikrus dalykus internetu yra labai rizikinga. Rekomenduojama skaityti atiliepimus, kuriuos palieka buvę pirkėjai. Tačiau aklai jais pasitikėti taip pat nerekomenduojama. Kad apsipirkinėjant internetu nenusiviltumėte, reikėtų įsidėmėti keletą dalykų. Jais vadovaujantis pirkimas internetu taptų saugesnis ir gaunamos prekės turėtų atitikti tai ko ieškote.

  1. Drabužiai. Taip taip, ne vienas žinome, jog internetinių parduotuvių tinklapių internete yra labai daug, tereikia pasirikti tinkamą, nusipirkti ir džiaugtis norimu drabužiu. Tačiau ne visiems tinka pasakymas, jog pamačiau ir tiko. Deja, kiekvieno pardavėjo rūbų išmatavimai kažkiek skiriasi, todėl nusipirktos kelnės, galbūt ir tiksliai aprašytos aprašyme, gali skirtis nuo jo miglior epilatore luce pulsata. Jos gali atkeliauti per ilgos, per didelės, o gal būt netgi per mažos. Todėl šiuo sprendimu labai rizikinga pirkti vestuvines sukneles iš interneto, kadangi jūsų iškilminga diena gali būti sugadinta, jei jūsų suknelė jums netiks ar bus brokuota. Taip pat gali būti ir su batais, nes batai pirkti internete gali pasirodyti visiškai nepatogūs, spaudžiantys, arba netgi dydžiu per dideli. Todėl neverta patingėti ir sėdėti namuose ieškant drabužių internete. Geriau raskite laisvą savaitgalį apsipirkimui ir keliaukite į artimiausiai esančias parduotuves, kur tikrai galėsite realiai apčiuopti esantį drabužį, jį pasimatuoti ir be baimės nusipirkti.
  2. Makiažo produktai. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, bet netgi makiažo produktus internete pirkti yra rizikinga. Nekalbama apie akių šešėlių paletes, jas visada galima pirkti net nesuabejojus, nes spalvos visada žinomos. Tačiau kalba eina apie makiažo pagrindus, bazes, maskavimo priemones, antakių priežiūros produktus. Šiuos produktus, kaip žinoma, būtina nusistatyti pagal spalvinį odos tipą. O tai padaryti žiūrint į internetinį katalogą yra labai sudėtinga, kadangi negalima patestuoti to ant savo veido odos. Nesvarbu, jog kataloge spalvos yra nurodytos, tačiau viena yra nufotografuoti makiažo pagrindą, internetu atitaikyti jo spalvos pavyzdį, o kita yra jį išbandyti realiai ir viską pamatyti dienos šviesoje. Tuo labiau, siunčiantis internetu prekė gali neatitikti internetinės spalvos, ir tuomet pinigai bus išmesti tarsi į balą, na nebent turėsite artimųjų, kuriems šis makiažo pagrindas puikiai tiks.
  3. Baldai. Dar vienas, panašus pavyzdys yra namų baldai. Nuėjus į jų parduotuvę esančia jūsų mieste, galite apžiūrėti kiekvieną baldą detaliai, pamatyti jo tikrą spalvą, apčiuopti sudėtį, galbūt netgi jį išbandyti (aišku jeigu tai lova arba sofa). Perkant internetu šio pranašumo jūs neturėsite, ir galbūt netgi nepataikysite su spalva, dizainu ar ornamentais, bei negalėsite jo išbandyti realiai. Įsivaizduokite, jūs norėjote minkštos sofos, tačiau gaunate pačią kiečiausią, ant kokios tik esate sėdėję. Argi ne apmaudu interfono moto?

Tačiau reikia nepamiršti, jog ne visada jums gali atsitikti taip, kaip aprašyta. Jei jūs negalite apsipirkti miesto parduotuvėje, tai nereiškia, jog negalite to padaryti internetu. Tereikia būti pasiruošusiems dėl įvairių iššūkių ar sunkumų, kurie gali mus užklupti su kartu ateinančia preke. Aišku, yra begalė atvejų, kuomet pirkėjai labai džiaugiasi internetu užsisakytomis prekėmis ir teikia tik geriausius atsiliepimus. Todėl, perkant internetu yra būtina pasižvalgyti po atsiliepimų skiltį, jei tokia ji ten yra, tam, jog įsitikintumėte prekės tinkamumu.